Warsztat z Agnieszką Stein CO ZAMIAST KAR – ADVANCED LEVEL

Co zamiast kary? Częśc z Was już wie. Częsc z Was ma watpliwosci czy to dobra droga…
Rodzicielstwo jest w tej chwili spotrzegane jako bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Ilość porad i poradników dotyczących wychowania rośnie z każdym rokiem. A mimo takiego dostępu do informacji, często rodzice czują się zagubieni i bezradni w swoich relacjach z dziećmi.
Coraz więcej też jest rodziców, którzy chcieliby bardziej świadomie budować swoje relacje z dziećmi. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli.
Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwać. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem i zaczynają poszukiwania.
Na spotkaniu postaramy się więc opowiedzieć jak w prosty sposób podejmować decyzje dotyczące tego, która metoda może się sprawdzić w relacjach z dziećmi a którą warto potraktować ostrożnie. Pokażę, dlaczego tak wiele rodziców ma wątpliwości dotyczące karania swoich dzieci. Czasem czują dyskomfort, albo nie rozumieją reakcji swoich dzieci.
Zaproponujemy też parę sposobów i narzędzi dużo skuteczniejszych w wychowaniu niż karanie.

Proszę nie publikować zdjęć i tekstów umieszczonych na stronie jako własnych. Jest to niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)